91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Sobota, 16.02.2019 r.
Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel

Parafia pw. św. Marcina w Starej Kiszewie pragnie serdecznie zaprosić do udziału w II-gim  FESTIWALU PIOSENKI PAPIESKIEJ.

Celem tego wydarzenia jest uczczenie, kultywacja pamięci i popularyzacja osoby św. Jana Pawła II, integracja utalentowanego młodego pokolenia podejmującego w życiu dzieło Wielkiego Papieża.

Zaproszenie skierowane jest do scholi dziecięcych, chórów i zespołów młodzieżowych z całej Polski. Mogą wystąpić przedstawiciele różnych parafii, szkół lub ośrodków kultury. Każda grupa muzyczna wykona po 2 utwory - nawiązujące do osoby lub dzieła św. Jana Pawła II. Pamiątką po Festiwalu, podobnie jak w poprzednim roku, będzie nagrana płyta z różnymi piosenkami, do późniejszego wykorzystania podczas różnych uroczystości.

Patronat honorowy objęli biskup diecezjalny pelpliński Ryszard Kasyna i wójt gminy Marian Pick. Współorganizatorami są m.in. diecezjalne RADIO GŁOS, Ogólnopolska Rodzina Szkół im. Jana Pawła II.  Festiwal odbędzie się w Starej Kiszewie w sobotę, 21 kwietnia 2018 roku,
od godz. 11.00.

Bliższe informacje można uzyskać na stronie internetowej parafii www.parafia.starakiszewa.pl

Serdecznie zaprasza ks. proboszcz Andrzej Taliński.

Zaproszenie: ks. prob. Andrzej Taliński 2018: