91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Poniedziałek, 18.10.2021 r.
Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Już w sobotę 6 października o godz. 13:00, w hali przy ul. Kościerskiej, zacznie się Międzynarodowy Puchar Polski WBBF WFF w Kulturystyce i Fitness – będą to eliminacje do Mistrzostw Świata! Przyjadą goście z zagranicy: Jörg Fuchs PRO WBBF WFF wraz z ekipą z Niemiec.

Zapraszamy na wspólne kolędowanie z zespołem "Na cały Głos" oraz scholą "Rozmiłowani w Panu" do Bazyliki mniejszej WNMP w Koronowie. 

Uroczystość Trzech Króli - 6 stycznia 2017 r., godz. 15.00

Zapraszamy na koncert kolęd, który odbędzie się 22 stycznia 2017 roku w tczewskiej Farze o godz. 16:00. Podczas koncertu wystąpi 


Koncert Macieja Miecznikowskiego „Rodzi się Bóg” to przede wszystkim możliwość wysłuchania najpiękniejszych polskich i światowych kolęd oraz piosenek związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Nie zabraknie wspólnego śpiewania i opowieści o przeżyciach związanych z czasem świąt i wigilią.
Kolędy Lulajże Jezuniu, W żłobie leży, Mędrcy świata, Dzisiaj w Betlejem, Jezus Malusieńki, Wśród nocnej ciszy oraz wiele innych (również mniej znanych) możemy usłyszeć zarówno przy akompaniamencie gitary czy akordeonu, ale także w pięknych bogatych aranżacjach.
W tym niezwykłym świątecznym koncercie usłyszymy również nastrojowe utwory około świąteczne, nowe akustyczne wersje przebojów Piotra Rubika (Jedenaste, Psalm Kochania), Seweryna Krajewskiego (Mija Rok), a także wybrane, liryczne utwory z autorskiej płyty „Będzie z nami dobrze”.

 

  • 9 grudnia 2016 r., godz. 19.00 - Pelplin, kaplica Collegium Marianum - Niezwykle Zwykła Msza Święta 

Bazylika katedralna w Pelplinie

Krużganki katedralne w Pelplinie

Siostry Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej poprowadzą 3 grudnia br (w godz.10.00-17.00) Dzień Skupienia dla Dziewcząt "Być jak Maryja" :
Dzień Skupienia dla dziewcząt z gimnazjum odbędzie się w Orliku, w Domu Prowincjalnym Sióstr a dla dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych i starszych w Chojnicach, w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego. 
Jeśli chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu wyślij zgłoszenie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podaj w temacie maila miasto, w którym weźmiesz udział w spotkaniu.

SANKTUARIA EUROPY