91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Piątek, 22.03.2019 r.
Imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian

21 i 22 marca odbywa się w Bibliotece Diecezjalnej w Pelplinie szkolenie kapłanów.

W sobotę, 23 marca 2019 r., o godz. 19:00  Oratorium Cztery Pory Życia Pro life w wykonaniu zespołów Na cały Głos & Nieboskłonni zabrzmi w parafii św. Antoniego w Krynicy Zdroju. 

We wtorek, 19 marca 2019 r. z mieliśmy okazję zrobić pierwszy reportaż w nowej Szkole Podstawowej w Rokitkach koło Tczewa, która jest nowym oddziałem Zespołu Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej. 

5 kwietnia o godz. 20 w Dziemianach ruszy IV Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Przepięknie wykonanych pieśni pasyjnych, głównie ze śpiewnika ks. Marcina Michała Mioduszewskiego, można było wysłuchać w niedzielę w kościele św. Kazimierza w Kartuzach.

Niedawno z Czadu powrócił ks. Wojciech Klawikowski, proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grzybnie.
W rozmowie opowiada o inicjatywie pomocy dla parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kolon.

W poniedziałek, 18 marca 2019 r., w parafii św. Jakuba Apostoła w Dzierżążnie, biskup pelpliński Ryszard Kasyna udzielił młodzieży sakramentu bierzmowania. W homilii przekazał ważne przesłanie dla młodych, przypominając co jest kluczem do szczęścia.

W niedzielę, 17 marca 2019 r., podczas wieczornej mszy św. bp pomocniczy Arkadiusz Okroj dokonał aktu zawierzenia się Matce Bożej Sianowskiej, Królowej Kaszub.