91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Niedziela, 26.03.2017 r.
Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa

Szczególnie bogate były obchody Dnia Świętości Życia w Chojnicach.

W czwartek, 23 marca 2017 roku, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  w Skarszewach odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami MIVA Polska z Warszawy. Spotkanie przygotowała Alicja Rezmer, katechetka.

W sobotę, 25 marca 2017 roku w Chojnicach odbędzie się XVI Marsz dla Życia. Z tej okazji odbędzie się między innymi prelekcja prof. Bogdana Chazana.

Centralnym punktem uroczystości będzie Msza św. w kościele Zwiastowania NMP o godz. 18 (transmisja w Radiu Głos).

Szczegóły na plakacie. 

Zaproszenie prezes Akcji Katolickiej przy par. MB Królowej Polski w Chojnicach:

Wypowiedź Janiny Kłosowskiej 23.03.2017:

 

W sobotę 18 marca 2017 roku odbyły się w Chojnicach Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w piłkę halową. O godz. 9:30 w Chojnickiej Bazylice została odprawiona Msza św. w intencji Służb Liturgicznych Diecezji Pelplińskiej, którą sprawował Ks. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna.

Warszawska premiera oratorium „Cztery Pory Życia Pro - life” Autorska kompozycja o życiu człowieka. Informacja prasowa

Zamieszczamy wywiad z postulatorem procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego Roberta Schumana, twórcy idei jednoczenia się Europy.

W sobotę, 25 marca 2017, Liceum Katolickie im. Jana Pawła II Collegium Marianum w Pelplinie organizuje w godz. 10.00 – 13.00 Dzień Otwarty Szkoły.

W sobotę, 18 marca 2017 roku, w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Skórczu odbył się Dzień Skupienia dla uczestników warsztatów, ich rodziców i opiekunów, pracowników i wolontariuszy.