91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Środa, 22.05.2019 r.
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Dnia 9.03.2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Skórczu gościł  Piotr Pawlicki - dyrygent i instruktor muzyki gospel.

Podczas kilkugodzinnych warsztatów uczestnicy mieli okazję zmierzyć się, aż z siedmioma utworami w opracowaniu trzygłosowym. Znalazły się wśród nich utwory autorstwa Piotra Pawlickiego, Jacka Sykulskiego, M. W. Smitha, Artura Kaszowskiego oraz utwór finałowy grupy U2 - I still haven’t found what I’m looking for.

Informują organizatorzy: "Gościliśmy wiele wyjątkowych i niezwykłych osób. Niektórzy z uczestników po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w takim spotkaniu. Było intensywnie, było wyczerpująco, ale niezwykła atmosfera panująca na warsztatach rekompensowała cały trud. Finałem pracy Piotra i „warsztatowiczów” był koncert, który towarzyszył Mszy Świętej o godzinie 11, w Kościele pw. Wszystkich Świętych. Byliśmy świadkami, jak rozbrzmiewająca w murach kościoła muzyka, poruszała serca wiernych. Rozdawaliśmy uśmiechy, wielbiąc Pana. Wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia składamy serdeczne podziękowania za nieocenioną pomoc i okazane zaufanie!".

Galeria zdjęć