91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Wtorek, 03.06.2025 r.
Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

W dniach 13-15 czerwca 2025 r w Parafii p.w Św.Andrzeja Apostoła w Przodkowie odbędą się rekolekcje małżeńskie i dla par będących w narzeczeństwie pod opieką proboszcza Wacława Mielewczyka.

Rekolekcje prowadzić będzie znany wszystkim Ojciec James  Maniackal -Misjonarz Miłosierdzia  Bożego. Ojciec będzie mówił o małżeństwie, o relacjach żony i męża , o naszych dzieciach , o miłości małżeńskiej i naszych problemach -a to wszystko na podstawie Pisma  Św.

Podczas rekolekcji odnowione zostaną przyrzeczenia przysięgi małżeńskiej, poświęcone będą obrączki(które się gdzieś zagubiły}.Ojciec James  zawierzy rodziny Sercu Jezusowemu.

Na miejscu będzie kawa, herbata, woda, ciasto, kanapki. Można zamówić catering. W pobliżu jest możliwość zakwaterowania. Koszt rekolekcji to 360 zł od pary.

Wszelkie informacje pod telefonem 600 912 592 udziela  Wioletta Kuchta.

Parafia Przodkowo