91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Piątek, 21.01.2022 r.
Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

Drugi singiel z nadchodzącej wielkimi krokami płyty TABB & Sound'N'Grace - "Atom" . Podobnie jak "Dach", mamy do czynienia z niezwykle przebojową kompozycją, świetnie wyprodukowaną przez Tabba. Po sukcesie albumu „Z całych sił”, na którym zaśpiewał Grzegorz Hyży (finalista programu "X Factor"), a z którego pochodzą tak wielkie hity, jak: „Na chwilę”, „Wstaję” czy „Pusty dom”, Tabb poszedł o krok dalej i do współpracy zaprosił Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu "Mam Talent" najlepszym chórem w Polsce. Zespół znany jest też z wielkiego hitu „Nic do stracenia”, nagranego z Mrozem.


Zwiastunem efektu tej współpracy jest singiel „Dach”, który błyskawicznie stał się mega hitem, będąc przez wiele tygodni najczęściej graną polską piosenką w stacjach radiowych, a teledysk najczęściej emitowanym w TV. Sam singiel “Dach” jest cały czas jedną z najczęściej słyszanych piosenek i bije rekordy sprzedaży digitalowej.
„Atom” jest to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Autorką tekstów na płytę „Atom” jest Patrycja Kosiarkiewicz.