91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Piątek, 21.01.2022 r.
Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

Wyjątkowa piosenka w wyjątkowym wykonaniu! Dwójka artystów z naszej rodzimej sceny postanowiła połączyć swoje muzyczne siły i sięgnąć po jeden z wielkich światowych przebojów - hit Phila Collinsa „Against All Odds” z 1984 roku. Ona - Agnieszka Chylińska – niekwestionowana gwiazda polskiego rocka. Oni – zespół LemON, który od 3 lat jak burza zdobywa polską scenę muzyczną.


- ,,To ogromny zaszczyt i wyróżnienie - mówi wokalista LemONa Igor Herbut - Agnieszka Chylińska to genialna wokalistka, postać, a jak się okazało cudowna, wspaniała babka. Byliśmy razem z chłopakami z LemONa na koncercie  Agnieszki na festiwalu w Sopocie i nigdy byśmy nawet nie śnili, że za pół roku zagramy razem. Ogólnie to wszyscy się w niej trochę kochamy. Jest wspaniała. Śpiewa jak syrena. Taka niegrzeczna syrena."
Powstał cover, w którym są i emocje, i rockowy pazur, a głosy Agnieszki i Igora czarują i tworzą prawdziwą magię. Muzycy zespołu LemON zaaranżowali utwór z ogromnym szacunkiem do oldschoolowego oryginału, a jednocześnie ze świeżą muzyczną energią.
Posłuchajcie…