91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Piątek, 21.01.2022 r.
Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław

Przedstawiamy Państwu drugi singiel zespołu DwaA (czyt. 2A) pt.: „Do końca świata”. Tekst do piosenki napisał znany polski autor Marek Dutkiewicz, utwór skomponował autor wielu przebojów - Andrzej Mrowiec. Do nowego singla powstał teledysk, który mona zobaczyć tutaj:

Piosenka zapowiada płytę „Mały, wielki świat”, która ukaże się wiosną 2015 roku. Znajdzie się na niej 11 przebojowych, nowoczesnych i popowych utworów, zaśpiewanych przez Agatę Wyszyńską.
Basistą i głównym dowodzącym jest Andrzej Mrowiec - kompozytor i autor wielu utworów dla takich wykonawców, jak: Wanda i Banda, Trubadurzy, Sami, Andrzej Rybiński, Jacek Skubikowski czy Danuta Błażejczyk. Na koncie ma dwie długogrające płyty z zespołem Abracadabra (2003r) i Abra (2004r.). Z tym ostatnim zespołem zajął trzecie miejsce w krajowych eliminacjach do Eurowizji w 2005r. z piosenką „Le Luxe”. Kolekcjoner i marszand obrazów, podróżnik – odwiedził takie kraje, jak: Korea Północna, Singapur, Birma, Argentyna, Chile, Wenezuela, Gambia. Poliglota - rosyjski, hiszpański, angielski oraz początkujący czeski. Od 1993r. prowadzi Agencję Kultury Konkret zajmującą się koncertami i techniką sceniczną, a także produkcjami muzycznymi - ponad 100 teledysków i kilkaset piosenek.
Charyzmatyczną wokalistką o specyficznej barwie głosu jest Agata Wyszyńska, której muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Udzielała się w wielu projektach muzycznych, uczestnicząc niejednokrotnie w procesie tworzenia muzyki oraz pisząc teksty. Brała udział w kilku muzycznych programach telewizyjnych. Można było ją zobaczyć w "Bitwie na Głosy" z udziałem zwycięskiej drużyny Piotra Kupichy (Feel), gdzie zebrała bardzo dobre opinie po solowym wykonaniu piosenki „Use Somebody” zespołu Kings Of Leon. Wystąpiła w drugiej edycji "X Factor", śpiewając utwór „Make You Feel My Love” - zebrała oklaski na stojąco od publiczności oraz będących w jury, Kuby Wojewódzkiego i Tatiany Okupnik. Brała udział w "Szansie na sukces" z udziałem nieżyjącego już Marka Jackowskiego, gdzie zwyciężyła program, brawuro wykonując piosenkę „Krakowski spleen”.