91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Czwartek, 20.01.2022 r.
Imieniny: Fabian, Sebastian

Podulka ponownie zaraża pozytywną energią, bo „Jest pięknie”!
Po niekwestionowanym sukcesie radiowym singli „Nieodkryty Ląd” oraz „Nie przeszkadzać”, Podulka ujawnia kolejny utwór, zapowiadający jej debiutancki krążek „Nie przeszkadzać”. Wybór padł na piosenkę zatytułowaną „Jest pięknie” – pozytywną, radosną i niezwykle optymistyczną, która w stu procentach odzwierciedla osobowość i styl bycia Podulki. „Jest pięknie” to najlepszy lek na jesienną chandrę!


Podulka – wokalistka obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Szerszej publiczności znana z programów "Mam Talent" (3 miejsce) i "X Factor", wyróżniona na Opolskich Debiutach w 2013r.. Energetyczna, dowcipna dziewczyna z Brzozowa na Podkarpaciu, ale na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie ukończyła Akademię Muzyczną (flecistka z dyplomem!). Od kilku lat koncertuje ze swoim zespołem, z którym właśnie ukończyła materiał na pierwszy autorski album.
Nowa płyta będzie mieszanką akustycznych brzmień i amerykańskiego neofolku i  tak jak wszystkie single Marty - wprowadzi w dobry nastrój od pierwszego przesłuchania. Obowiązkowa pozycja na jesień.

FB: https://www.facebook.com/martapodulka?fref=ts
Płyta „Nie przeszkadzać” ukaże się 30.10.2015r..