91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Czwartek, 20.01.2022 r.
Imieniny: Fabian, Sebastian

"Spokój" to najnowszy singiel Marcina Czerwińskiego - półfinalisty MBTM.

"Spokój"  to druga piosenka promująca debiutancki album zatytułowany "Chwyć swe marzenia ". Krążek trafił na półki  sklepów w grudniu 2014r..

Marcin Czerwiński jest 28-letnim częstochowianinem od lat zajmującym się muzyką. Tworzy, komponuje, aranżuje oraz pisze teksty. Pochodzi z muzycznej rodziny. Ojciec basista zaraził go miłością do muzyki. Od najmłodszych lat stawał na scenie, brał udział w licznych konkursach i przeglądach, których jest laureatem.
Muzyka szybko przeobraziła się w życiową pasję,  na którą postawił absolutnie wszystko. Ma za sobą udział w finałowych odcinkach programu telewizyjnego "Ekipa na swoim". Uczestniczył w wielu konkursach wokalnych,  ale dużą rozpoznawalność uzyskał dzięki udziałowi w programie " Must Be The Music", w którym awansował do półfinału jednocześnie wygrywając casting publiczności, spełniając oczekiwania widzów oraz wymagającego jury.
Debiutancki album" Chwyć swe marzenia" trafił na półki w grudniu 2014r.. Przy produkcji współpracował z Chrisem Toffsonem - producentem. min. Sylwii Grzeszczak, Jeden Osiem L, Agnieszki Włodarczyk czy Holosonix.

Obecnie współpracuje z:
- Pawłem Hołdą - producentem wielu polskich artystów oraz laureatem nagrody Grammy;
- Voytkiem Kochankiem (Chaka Khan, Usher, Ozzy Osbourne, Christina Aquilera, Nicole Scherzinger).

Facebook FanPage:
https://www.facebook.com/MarcinCzerwinskipl