91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Czwartek, 20.01.2022 r.
Imieniny: Fabian, Sebastian

Nowoczesne brzmienia i pop na wysokim poziomie - Halina Mlynkova prezentuje swój najnowszy singiel ,,Zabiorę Cię". Kompozycją i produkcją piosenki zajął się Leszek Wronka, odpowiedzialny za sukces ostatniej płyty artystki, Halina zadbała o fantastyczny tekst - zapowiada się prawdziwy przebój wakacji!

"Zabiorę Cię", to podsumowanie kilku ostatnich lat. Tych pięknych chwil, kiedy poznałam ludzi, z którymi chcę iść wspólną drogą, tak długo, jak tylko ze mną wytrzymają :) To też sporo zawodów, utraty zaufania, rozczarowań...A że jestem optymistką i nadal wierzę w drugiego człowieka, to podnoszę wysoko głowę i idę tam, gdzie nie będzie pustych słów, niespełnionych , z dala od krętych dróg przez innych wytyczonych. Zabiorę Cię, jeśli chcesz... - mówi Halina.

Halina Mlynkova to Artystka o ogromnej wrażliwości, ujmującej subtelności i tajemniczości. Była wokalistka Brathanków, z którymi odniosła ogromny sukces. W 2011 ukazał się pierwszy solowy album Haliny, zatytułowany "ETNOTEKA" promowany przez single "Kobieta z moich snów" oraz "Dziwogóra". W 2013 roku Halina wydała drugą solową płytę "PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA" promowaną przez singiel "Aż do dna" i ,,Ostatni raz". Autorem kompozycji i producentem całego albumu jest Leszek Wronka, który pisał przeboje dla słynnych czeskich gwiazd, takich jak: Karel Gott i Helena Vondráckova. Halina Mlynkova nieustannie koncertuje, zarówno w kraju, jak i za granicą.