91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Piątek, 28.02.2020 r.
Imieniny: Makary, Prokop, Hilary

Z wielkim smutkiem informujemy, że po długiej chorobie zmarł Zbigniew Ciecholewski. Modlimy się za Jego duszę, a Rodzinie i Bliskim przekazujemy wyrazy współczucia. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 17 sierpnia, o godz. 12:00, w kościele parafialnym w Pogódkach.


Zbigniew Ciecholewski był pomysłodawcą i twórcą istniejącej od 1977 r. firmy Ciecholewski-Wentylacje w Koźminie, która jest wizytówką polskiego przemysłu i należy do najbardziej znaczących firm oraz pracodawców w regionie. Wielokrotnie nagradzana, znana na europejskim rynku spółka, zajmuje się produkcją oraz wykonaniem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. To typowo rodzinna firma - osiągnęła sukces dzięki ciężkiej pracy Zbigniewa Ciecholewskiego, a ojcu pomagały w tym dzieci i ich rodziny, wszyscy wspólnie pracując na sukces firmy.

Zbigniewa Ciecholewskiego zapamiętamy też jako tego, który chętnie i bezinteresownie pomagał, bo zawsze leżało mu na sercu dobro drugiego człowieka. Dlatego firma często wspierała - nie tylko w naszej gminie - wiele osób, placówki, różne instytucje i organizacje oraz samorządy, będąc również sponsorem ważnych wydarzeń i inicjatyw.

Odszedł dobry i życzliwy człowiek. To wielka strata dla gminy Skarszewy i całego regionu.

Źródło: https://www.skarszewy.pl/  


Różaniec za zmarłego w kościele w Pogódkach środa, czwartek, piątek o godz. 18.30