91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Środa, 22.05.2019 r.
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Nikodem Wysocki z Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie wygrał ogólnopolski X Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni i zdobył indeks na wybrane studia.

Galeria zdjęć

Uczeń klasy 4ea ZSE Tczew pokonał w finale blisko 300 rówieśników ze 30 średnich szkół Pomorza i Warmińsko-Mazurskiego (do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się blisko 1200 uczniów z całej Polski).

Poziom finału był niezwykle wyrównany - zwycięzcę dzieliły od zdobywcy 3. miejsca tylko 2 punkty. II miejsce w konkursie zajął Mateusz Stencel z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, a III m-ce - Łukasz Smurzyński z I Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku.
Po części konkursowej uczniowie mieli również możliwość wysłuchać prelekcji praktyków z firmy Press Glass, Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Pomorskiego Klubu Biznesu. Dowiedzieli się o inspirujących liderach, dobrych praktykach w sprzedaży, o predyspozycjach do bycia przedsiębiorcą oraz networkingu i giver gain.
Test przygotował i opiekę merytoryczną nad konkursem sprawował dr Waldemar Kunz, wykładowca WSAiB i przedsiębiorca.
Poza nagrodą główną, czyli indeksem na dowolnie wybrane studia w WSAiB Gdynia oraz zestawem uczelnianych gadżetów, zwycięzcy dostali upominki od przedstawicieli prelegentów: Press Glass, Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości i Pomorski Klub Biznesu."