91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Środa, 22.05.2019 r.
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

W dniach 15-17 marca na terenie całego kraju odbywać się będzie akcja „Polska, zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

Turyści i mieszkańcy będą mogli skorzystać z oferty kulturalnej, turystycznej, gastronomicznej, hotelowej czy transportowej – za pół ceny. Po szczegóły warto zajrzeć na stronę polskazobaczwiecej.pl. Ogólnop olską akcję Polska, zobacz więcej – weekend za pół ceny zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z tym ministerstwem. 

W Trójmieście do Weekendu za pół ceny zgłosiły się liczne hotele, SPA, a także placówki muzealne. Za pół ceny zwiedzimy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Muzeum Archeologiczne Dom Przyrodników w Gdańsku, Piwnica Romańska w Gdańsku, Grodzisko w Sopocie, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, Muzeum Miasta Gdyni, Hevelianum, Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku, Państwowa Galerię Sztuki w Sopocie, Muzeum Bursztynu, Dom Uphagena, Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku, Akwarium Gdyńskie a poza Trójmiastem - Muzeum Zamkowe w Malborku, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, Faktorię Handlową - Rekonstrukcję Osady Handlowej z Okresu Wpływów Rzymskich w Pruszczu Gdańskim, Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.

W marcowej akcji promocyjnej udział bierze miasto Kościerzyna. W dniach 16 i 17 marca AQUA Centrum zaprasza na pływalnię, siłownię i fitness za połowę ceny biletu normalnego i ulgowego. Warto odwiedzić też Muzeum Akordeonu, Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Kolejnictwa, Kino Remus na wybranym seansie, sklepy i restauracje  partnerów akcji.

Ewa Chmielecka - UM Kościerzyna:

Jak zapowiedziała naczelnik Ewa Chmielecka - wszyscy, którzy dokonają zakupów (16-17.03.2019r.) u partnerów akcji i zrobią zdjęcie paragonu oraz wyślą je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. pl lub w wiadomości prywatnej na oficjalny fanpage Miasta Kościerzyna www.facebook.com/ koscierzyna.gda - wezmą udział w KONKURSIE PARAGONOWYM. A nagrodami są voucher o wartości 150 zł do realizacji w domu towarowym, 2 vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie papierniczym, 2 bilety do AQUA Centrum – wstęp na 2 godziny na basen, zestaw gadżetów promocyjnych miasta i koszulka miejska t-shirt.