91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Środa, 21.08.2019 r.
Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek

Dnia 7 lutego 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie otworzyła swoje drzwi dla gości. Tegoroczna impreza odbywała się pod hasłem : ,, W karnawałowym rytmie”.

Zgodnie z myślą przewodnią szkoła została pięknie udekorowana. W każdym zakątku : w klasach, na korytarzu i na scenie można było podziwiać karnawałowe maski. Program Dnia Otwartego Szkoły  był jak co roku niezwykle bogaty i różnorodny. Występy rozpoczęły się dynamicznie karnawałowym korowodem, a potem tańcem pracowników szkoły. Występ ten nagrodzony został gromkimi brawami. Kolejno zaprezentowali się tancerze, chór szkolny  ,,Carpe Diem” , zespół ,,Shakers”i soliści. 

Oprócz występów artystycznych,  na scenie szkoła zaprezentowała bardzo bogaty program jak: kawiarenka, stanowisko obiegusowe, wystawa zwierząt, zabawy dla najmłodszych i z ozobotami, bar z przekąskami karnawałowymi. Wszyscy chętni mogli zrobić sobie na gwiazdorskiej ścianie pamiątkowe zdjęcie w fotobudkach.

Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie przyciągnął licznych gości , którzy z uśmiechem zwiedzali budynek i włączyli się do wspólnych zabaw , gier i zajęć. 

Galeria zdjęć