91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Czwartek, 04.06.2020 r.
Imieniny: Helga, Karol, Franciszek

W dniu 10 października 2018 roku w hali II LO w Tczewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. Podczas otwarcia zawodów Dyrektor PCS w Tczewie Tomasz Tobiański przywitał wszystkich jego uczestników. Omówił przepisy gry i życzył wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy. W zawodach uczestniczyli uczniowie Szkół Podstawowych, rocznik 2006 i młodsi. Prawo startu w turnieju mieli wyłącznie mistrzowie zawodów szczebla gminnego. Ostatecznie do zawodów powiatowych awansowały 4 drużyny: z Tczewa – SP Nr 12, Pelplina – SP Nr 2, Gniewa – SP Nr 1 i SP w Subkowach. Drużyna składała się z 4 zawodników w polu i bramkarza. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym. Łącznie rozegrano 6 pojedynków, każda drużyna zagrała 3 mecze. Zwycięzcą zawodów została reprezentacja SP Nr 2 w Pelplinie. Na podsumowaniu turnieju Dyrektor PCS w Tczewie T. Tobiański za zdobycie I miejsca wręczył zwycięskiej drużynie puchar. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Skład drużyny zwycięskiej:

Borkowski Olaf, Bukowski Fabian, Cwajda Kacper, Hasa Igor, Kluczewski Mikołaj, Nagórski Dominik, Półtorak Hubert, Trochowski Filip

 

Trener drużyny: Piotr Szucki

 

 Galeria zdjęć

 

Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl